Yunus Coşkun
10.00 / İmza
40’lar Kulübü Standı

Vehbi Vakkasoğlu
11.00 / İmza
Nesil Yayınları Standı

Cüneyd Suavi
11.00 / İmza
Nesil Yayınları Standı

Amine Ateş Kapaktepe
11.00 / İmza
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Ali Özkanlı
11.00 / İmza
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Furkan Şık
11.00 / İmza
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Bülent Akyürek
11.00 / İmza
C4 Kitap Standı

Güler Güleç
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Siyami Boylu
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Hamdi Temel
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Sırrı Er
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Hasan Latif Kıdeyş
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Yaren Kayıp
12.00 / İmza
40’lar Kulübü Standı

Rasim Özdenören
(Onur Yazarı)
13.00 / Söyleşi
“Unutamadığım Kitaplar”
Boğaziçi Salonu
14.00 / İmza
İz Yayınları Standı

Prof.Dr. Zekeriya Kurşun
13.00 / İmza
Rumuz Yayınevi Standı

Selahattin Yusuf
13.30 / İmza
Profil Yayınları Standı

Bayram Karaçor
13.00 / Söyleşi
Seminer Salonu
14.00 / İmza
Beyan Yayınları Standı

7 İklim Dergisi
13.30 / Şiir Etkinliği
Avrasya Salonu

Sare Çizmecioğlu
14.00 / İmza
Şule Yayınları Standı

Davut Bayraklı
14.00 / İmza
Semerkand Yayınları Standı

Azize Rüya
14.00 / İmza
Şule Yayınları Standı

Atakan Yavuz
14.00 / İmza
İzdiham Yayınları Standı

M. Kadir Çelik
14.00 / İmza
İzdiham Yayınları Standı

Nejla Sakarya
14.00 / İmza
Ensar Yayın Grubu Standı

Mehtap Şenkaya
14.00 / İmza
Ensar Yayın Grubu Standı

Fatma Ayhan
14.00 / İmza
Ensar Yayın Grubu Standı

Erhan Bayladı
14.00 / İmza
Kanes Yayınları Standı

Rukiye Karaköse
14.00 / Söyleşi
“Seyahat Terapi”
Sinema Salonu
15.00 / İmza
Nesil Yayınları Standı

Işık Öğütçü
13:00 / İmza
Alfa-Everest Standı

Zafer Bilgi
15.00 / İmza
Damla Yayınevi Standı

Zülfikar Turan
15.00 / İmza
Hayat Yayınları Standı

Eyyüp Beyhan
15.00 / İmza
Semerkand Yayınları Standı

Salih Özçelik
15.30 / İmza
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Pelin Çift – Sinan Canan
15.00 / Söyleşi
“Beynin Sırları”
Avrasya Salonu
16.00 İmza
Destek Yayınları Standı

Kahraman Tazeoğlu
15.00 / Söyleşi
Boğaziçi Salonu
16.00 / İmza
Destek Yayınları Standı

Ezgin Kılıç
15.00 / İmza
Destek Yayınları Standı

Sırrı Er
16.00 / Söyleşi
“Aşkın Sırrı”
Sinema Salonu

Ercan Akarsu
16.00 / İmza
Kanes Yayınları Standı

Ahmet Bulut
16.00 / İmza
Timaş Yayınları Standı

Melih Tuğtağ
10.00 / İmza
Hayat Yayınları Standı

Yunus Coşkun
10.00 / İmza
40’lar Kulübü Standı

Bülent Akyürek
11.00 / İmza
C4 Kitap Standı

Amine Ateş Kapaktepe
11.00 / İmza
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

İrfan Gürkan Çelebi
11.00 / İmza
Nesil Yayınları Standı

Mehmet Erbay
11.00 / İmza
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Güler Güleç
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Siyami Boylu
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Hamdi Temel
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Ufuk Tufan
12.00 / İmza
Nesil Yayınları Standı

Yaren Kayıp
12.00 / İmza
40’lar Kulübü Standı

Volkan Arslan
12.00 / İmza
Kalem Vakfı Yayınları Standı

İlber Ortaylı
12.00 / Söyleşi
“İlber Ortaylı Seyahatnamesi”
Boğaziçi Salonu
13.00 / İmza
Kronik Yayınları Standı

Mustafa Tatçı
13.00 / Söyleşi
“Aziz Mahmud Hüdayi ve Divanı”
Seminer Salonu
14.00 / İmza
H Yayınları Standı

Ahmet Akay Azak
13.00 / İmza
Ensar Yayın Grubu Standı

Cumali Sever
13.00 / İmza
Hayat Yayınları Standı

Yusuf Kaplan
13.00 / Söyleşi
“Fikriyat, Külliyat ve Medeniyet Yolculuğu”
Avrasya Salonu

Sema Maraşlı
13.30 / İmza
Profil Kitap Standı

Tuğba Akbey İnan
13.30 / İmza
Profil Kitap Standı

Ceyda Günalp
14.00 / İmza
Epsilon Yayınları Standı

Hüseyin Tophan
14.00 / İmza
Okur Kitaplığı Standı

Fatma Serap Karamollaoğlu
14.00 / Söyleşi
“Kur’an’ı Anlamada Belağatın Rolü”
Seminer Salonu
15.00 / İmza
İşaret Yayınları Standı

Hümeyra Yabar
14.00 / İmza
Şule Yayınları Standı

Demet Şahin
14.00 / İmza
Şule Yayınları Standı

Ali Haydar Haksal
14.00 / İmza
İz Yayınları Standı

Osman Bayraktar
14.00 / İmza
İz Yayınları Standı

Zuhal Gözen
14.00 / İmza
Kanes Yayınları Standı

Selim Uğur
14.00 / İmza
Semerkand Yayınları Standı

Murat Başaran
14.00 / İmza
Damla Yayınevi Standı

Mustafa Ulusoy
14:00 / İmza
Alfa Yayın Grubu Standı

Işık Öğütçü
14:00 / İmza
Alfa Yayın Grubu Standı

Savaş Şafak Barkçin
15.00 / İmza
İnsan Yayınları Standı

Okan Çil
15.00 / İmza
Dedalus Kitap Standı

Çiyil Kurtuluş
15.00 / İmza
Dedalus Kitap Standı

Sedat Demir
15.00 / İmza
Dedalus Kitap Standı

Ergün Tanlak
15.00 / İmza
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Mete Yarar
15.00 / Söyleşi
“15 Temmuz ve Darbenin Kayıp Saatleri”
Boğaziçi Salonu
16.00 / İmza
Destek Yayınları Standı

Hikmet Anıl Öztekin
15.00 / Söyleşi
Avrasya Salonu
16.00 / İmza
Yakamoz Yayınları Standı

Hamdi Temel
16.00 / Söyleşi
“Susuz Aşk Yaşanmaz”
Seminer Salonu

Senai Demirci
16.00 / İmza
Nesil Yayınları Standı

Uğur Canbolat
16.00 / İmza
Timaş Yayınları Standı

Melih Tuğtağ
10.00 / İmza
Hayat Yayınları Standı

Yunus Coşkun
10.00 / İmza
40’lar Kulübü Standı

Talha Yıldız
11.00 / İmza
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Ergün Tanlak
12.00 / İmza
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Nurettin Taşkesen
14.00 / İmza
Damla Yayınevi Standı

Adem Turan
14.00 / İmza
İz Yayınları Standı

Aydın Arif
14.00 / İmza
O2 Yayınları Standı

Haldun Açıksözlü
10.00 / İmza
Nemesis Kitap Standı

Yunus Coşkun
10.00 / İmza
40’lar Kulübü Standı

Melih Tuğtağ
10.00 / İmza
Hayat Yayınları Standı

Mehmet Erbay
10.30 / İmza
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Sebahat Şahin
11.00 / İmza
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Salih Özçelik
12.00 / İmza
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Nur Dombaycı
14.00 / İmza
Damla Yayınevi Standı

Cuma Karataş
14.00 / İmza
Özyürek Yayınları Standı

Leyla İpekçi
18.00 / Söyleşi
“Sevgilinin Dilinde”
Seminer Salonu
19.00 / İmza
H Yayınları Standı

Erdal Çakıcıoğlu
10.00 / İmza
Nemesis Kitap Standı

Yunus Coşkun
10.00 / İmza
40’lar Kulübü Standı

Salih Özçelik
10.00 / İmza
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Demirhan Kadıoğlu
11.00 / İmza
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Osman Koca
11.00 / Söyleşi
“Son Çeyrek Asrın Kültür Cangılı”
Seminer Salonu
12.00 / İmza
Beyan Yayınları Standı

Tuncel Altınköprü
12.00 / İmza
Hayat Yayınları Standı

İbrahim Özbay
14.00 / İmza
Dolce Vita Kitap Standı

Hasan Basri Bilgin
14.00 / İmza
Damla Yayınevi Standı

Derman Boyladı
14.30 / İmza
Say Yayınları Standı

Hasan Yavaş
15.00 / İmza
Hakikat Kitabevi Standı

Ömer Sevinçgül
10.00 / İmza
Nesil Yayınları Standı

İrfan Gürkan Çelebi
10.00 / İmza
Nesil Yayınları Standı

Yunus Coşkun
10.00 / İmza
40’lar Kulübü Standı

Nuran Taydaş Çal
11.00 / İmza
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Mehmet Erbay
10.00 / İmza
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Filiz Bingöl
10.00 / İmza
Dolce Vita Kitap Standı

Sima Özkan Yıldırım
10.00 / İmza
National Geographic Standı

Nazlı Aspay Şener
10.00 / İmza
Hayat Yayınları Standı

Güler Güleç
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Siyami Boylu
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Rıfat Batur
14.00 / İmza
O2 Yayınları Standı

İbrahim Özbay
14.00 / İmza
Dolce Vita Kitap Standı

Ziya Burcuoğlu
14.00 / İmza
Hakikat Kitabevi Standı

İlhan Akın
14.00 / İmza
Okur Kitaplığı Standı

Saliha Erdim
14.00 / İmza
Hayat Yayınları Standı

[/fusion_text]

Talip Arışahin
14.00 / İmza
Damla Yayınevi Standı

İrfan Gürkan Çelebi
14.00 / Söyleşi
“Senin Kahramanın Kim?”
Sinema Salonu

Nurullah Genç
16.00 / Söyleşi
Sinema Salonu
“Sanatın Kaynağı ve Şiir”
17.00 / İmza
Timaş Yayınları Standı

Filiz Bingöl
10.00 / İmza
Dolce Vita Kitap Standı

Nazlı Aspay Şener
10.00 / İmza
Hayat Yayınları Standı

Yunus Coşkun
10.00 / İmza
40’lar Kulübü Standı

İrfan Gürkan Çelebi
11.00 / İmza
Nesil Yayınları Standı

Furkan Uğur Eşitti
11.00 / İmza
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Güler Güleç
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Siyami Boylu
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Tuncel Altınköprü
12.00 / İmza
Hayat Yayınları Standı

Fatih Duman
14.00 / Söyleşi
“Ene: Sus Ey Nefsim”
Sinema Salonu
15.00 / İmza
Nesil Yayınları Standı

Hamit Yolcu
14.00 / İmza
Çelik Yayınları Standı

Saliha Erdim
14.00 / İmza
Hayat Yayınları Standı

Handan Derya
14.00 / İmza
Epsilon Yayınları Standı

Nehir Aydın Gökduman
14.00 / İmza
Damla Yayınevi Standı

İbrahim Özbay
14.00 / İmza
Dolce Vita Kitap Standı

Nuri Gökalp
14.00 / İmza
Beyan Yayınları Standı

Gülsüm Cengiz
14.30 / İmza
Say Yayınları Standı

Ali Köse
15.30 / İmza
İz Yayınları Standı

Bahadır Yenişehirlioğlu
16.00 / Söyleşi
“Zamanı Arayan Romanlar ve Darbeler”
Seminer Salonu
17.00 / İmza
Timaş Yayınları Standı

Seda Nur Bilici
16.00 / Söyleşi
“Süper Kahramanlar İle Kendi Kahramanlarımızı Kıyaslama”
Sinema Salonu

Sibel Atagün
17.00 / Söyleşi
“Sinema ve Kültürümüz”
Seminer Salonu

Hulusi Şentürk
17.00 / Söyleşi
“Türkiye’nin Yaşadığı Süreç ve Geleceğimiz”
Avrasya Salonu
18.00 / İmza
İşaret Yayınları Standı

Yusuf Asal
10.00 / İmza
Nesil Yayınları Standı

Erdal Çakıcıoğlu
10.00 / İmza
Nemesis Kitap Standı

Yunus Coşkun
10.00 / İmza
40’lar Kulübü Standı

Özkan Öze
11.00 / İmza
Uğurböceği Yayınları Standı

Tarık Uslu
11.00 / İmza
Uğurböceği Yayınları Standı

Furkan Şık
11.00 / İmza
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Güler Güleç
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Siyami Boylu
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Şakir Diclehan
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Hasan Latif Kıdeyş
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Hamdi Gültekin
12.00 / İmza
40’lar Kulübü Standı

Kadir Gurbetçi
12.00 / Söyleşi
“Şehir Hayatı ve Ulaşım Kültürü”
Sinema Salonu

Koray Şerbetçi
13.00 / İmza
Nesil Yayınları Standı

Sima Özkan Yıldırım
13.00 / İmza
National Geographic Standı

Sulhi Ceylan
13.00 / İmza
Semerkand Yayınları Standı

Ahmet Türkben
13.00 / İmza
Ensar Yayın Grubu Standı

Şöhret Doğruyol Sağbaş
13.00 / İmza
Epsilon Yayınları Standı

Mehmet Ali Bulut
13.00 / İmza
Hayat Yayınları Standı

İhsan Süreyya Sırma
13.00 / Söyleşi
“Niçin Tarih?”
Avrasya Salonu
14.00 / İmza
Beyan Yayınları Standı

Prof.Dr. Hasan Elik
13.00 / Söyleşi
“Kur’an’a Çağdaş Yaklaşımın Sorunları”
Seminer Salonu
14.00 / İmza
M.Ü. İlahiyat Fakültesi Vakfı Yayınları

Hakkı Yılmaz
13.00 / Söyleşi
“Kur’an ve İslam”
Sinema Salonu
14.00 / İmza
İşaret Yayınları Standı

Ahmet Anapalı
13.30 / İmza
Profil Yayınları Standı

Adem Özköse
14.00 / İmza
Pınar Yayınları Standı

Koray Yersüren
14.00 / İmza
Ephesus Yayınları Standı

Dilara Keskin
14.00 / İmza
Ephesus Yayınları Standı

Emre Gül
14.00 / İmza
Ephesus Yayınları Standı

Tolga Ra
14.00 / İmza
Ephesus Yayınları Standı

Zeliha Eren
14.00 / İmza
Ephesus Yayınları Standı

Üstün İnanç
14.00 / İmza
Damla Yayınevi Standı

Onur Bayrak
14.00 / İmza
İzdiham Yayınları Standı

Yağız Gönüler
14.00 / İmza
İzdiham Yayınları Standı

Abdurrahman Tümer
14.00 / İmza
Kanes Yayınları Standı

Mehmet Nalbant
14.00 / İmza
Semerkand Yayınları Standı

Doç.Dr. Teyfur Erdoğdu
14.00 / İmza
Rümuz Yayınevi Standı

Sinan Akyüz
14.00 / İmza
Alfa Yayın Grubu Standı

İhsan Deniz
14.00 / İmza
Hece Yayınları Standı

Bestami Yazgan
14.00 / İmza
Nar Yayınları Standı

Nuri Gökalp
14.00 / İmza
Beyan Yayınları Standı

Ergün Tanlak
14.00 / İmza
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Ragıp Karadayı
14.00 / İmza
Hakikat Kitabevi Standı

Ebubekir Subaşı
14.00 / İmza
Çelik Yayınları Standı

Bilal Sami Gökdemir
14.00 / İmza
Dolce Vita Kitap Standı

Kemal Özer
14.00 / İmza
Hayy Kitap Standı

Sevgi Yerlioğlu
14.00 / İmza
Şule Yayınları Standı

Bünyamin Demirci
14.00 / İmza
Şule Yayınları Standı

Eda Tezcan
14.00 / İmza
İz Yayınları Standı

Metin Karabaşoğlu
14.00 / İmza
İz Yayınları Standı

Yasin Aktay
14.00 / Söyleşi
Seminer Salonu
15.00 / İmza
Yeditepe/Tezkire Standı

Sibel Eraslan
14.00 / Söyleşi
“Ülkeden Vatana”
Avrasya Salonu
15.00 / İmza
Profil Yayınları Standı

Dursun Gürlek
15.00 / İmza
Timaş Yayınları Standı

Gençosman Denizci
15.00 / İmza
Hayat Yayınları Standı

Selahaddin Eş
15.00 / İmza
İnkılab Yayınları Standı

Cihan Aktaş
15.00 / Söyleşi
“Roman, Fıkıh, Futbol, Komplo”
Seminer Salonu
16.00 / İmza
İz Yayınları Standı

Beşir Ayvazoğlu
15.00 / Söyleşi
“Ahmet Hamdi Tanpınar Üzerine Son Tartışmalar”
Avrasya Salonu
16.00 / İmza
Alfa/Kapı Yayınları Standı

Salih Özçelik
15.30 / İmza
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Ömer Ekinci
15.00 / Söyleşi
“Senin Yolun”
Sinema Salonu
16.00 / İmza
Nesil Yayınları Standı

Şakir Diclehan
16.00 / Söyleşi
“Sezai Karakoç’un Gözünde Bediüzzaman Said Nursi”
Seminer Salonu

Adem Turan
16.00 / İmza
Okur Kitaplığı Standı

Gül Tanrıverdi
16.00 / İmza
Okur Kitaplığı Standı

Sevda Deniz K.
16.00 / İmza
Okur Kitaplığı Standı

Recep Seyhan
16.00 / İmza
Okur Kitaplığı Standı

Enver Gülşen
16.00 / İmza
İnsan Yayınları Standı

Fatma Atıcı
16.00 / İmza
H Yayınları Standı

Prof.Dr. Ali Köse
16.30 / İmza
Timaş Yayınları Standı

Fatma Barbarosoğlu
16.00 / Söyleşi
“Nasıl Yazdım Neden Yazamadım?”
Seminer Salonu
17.00 / İmza
Profil Yayınları Standı

Uluslararası Hak İhlalleri
Merkezi (UHİM)
17.00 / Söyleşi
“Manipülasyonların Kıskacında İslam”
Seminer Salonu

Cansu Canan – Talha Uğurluel
17.00 / Söyleşi
“Selçuklu’nun Şifreleri”
Boğaziçi Salonu
18.00 / İmza
Kronik Yayınları Standı

Yunus Coşkun
10.00 / İmza
40’lar Kulübü Standı

Ali Özkanlı
11.00 / İmza
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Nuran Taydaş Çal
11.00 / İmza
Hepsi Çocuk Yayınları Standı

Özkan Öze
11.00 / İmza
Uğurböceği Yayınları Standı

Mehmet Erbay
11.00 / İmza
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Tarık Uslu
11.00 / İmza
Uğurböceği Yayınları Standı

Güler Güleç
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Siyami Boylu
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Şakir Diclehan
11.00 / İmza
Cağaloğlu Yayınevi Standı

Venhar Sağıroğlu
12.00 / İmza
Nesil Yayınları Standı

Bilal İşgören
12.00 / İmza
Nesil Yayınları Standı

Tuna Erdoğdu
13.00 / İmza
Rumuz Yayınevi Standı

Hamdi Gültekin
12.00 / İmza
40’lar Kulübü Standı

İmran Tohumcu
13.00 / İmza
Epsilon Yayınları Standı

Firdevs Kapusızoğlu
13.00 / İmza
H Yayınları Standı

Özer Turan
13.00 / İmza
İzdiham Yayınları Standı

Hatice Çay
13.00 / İmza
İzdiham Yayınları Standı

Nazlı Özburun
13.00 / İmza
Hayat Yayınları Standı

Ali Haydar Haksal
13.00 / İmza
Semerkand Yayınları Standı

Samet Doğan
13.30 / İmza
Profil Yayınları Standı

Mehmet Ali Bulut
13.00 / Söyleşi
“Ruhen ve Bedenen Sağlıklı Yaşam”
Seminer Salonu
14.00 / İmza
Hayat Yayınları Standı

Kadir Mısıroğlu
14.00 / İmza
Sebil Yayınları Standı

Abdullah Yıldız
14.00 / İmza
Pınar Yayınları Standı

Fatih Murat Arsal
14.00 / İmza
Ephesus Yayınları Standı

Osman Aysu
14.00 / İmza
Ephesus Yayınları Standı

Hasan Aycın
14.00 / İmza
İz Yayınları Standı

Cemal Şakar
14.00 / İmza
İz Yayınları Standı

Hatice Kübra Tongar
14.00 / İmza
Hayy Kitap Standı

Ebubekir Subaşı
14.00 / İmza
Çelik Yayınları Standı

Yusuf Dursun
14.00 / İmza
Nar Yayınları Standı

Nihat Yalçın
14.00 / İmza
Rümuz Yayınevi Standı

Sümeyra İkiz
14.00 / İmza
Şule Yayınları Standı

Mevlüt Soysal
14.00 / İmza
Kanes Yayınları Standı

Necip Tosun
Güray Süngü
Sedat Demir

14.00 / Söyleşi
“Öykümüzün Sınır Taşları”
Seminer Salonu

A.Ali Ural
14.00 / Söyleşi
Sinema Salonu
“Emperyalizme Karşı Edebiyat”
15.00 / İmza
Şule Yayınları Standı

Erhan Altunay
15.00 / İmza
Destek Yayınları Standı

Zekeriya Kurşun & Ahmet Emin Dağ & Mohamed Bakari
15.00 / Söyleşi
Sinema Salonu
“Osmanlı Fethinin 500. Yılında Ortadoğu ve Afrika”

Abdurrahman Dilipak
15.00 / İmza
İnkılab Yayınları Standı

Ahmet Ümit
15.00 / İmza
Alfa Yayın Grubu Standı

Ömer Faruk Dere
15.00 / İmza
İnkılab Yayınları Standı

Güray Süngü
15.00 / İmza
İz Yayınları Standı

Songül Ünsal
15.00 / İmza
Epsilon Yayınları Standı

Gençosman Denizci
15.00 / İmza
Hayat Yayınları Standı

Mehtap Kayaoğlu
16.00 / İmza
Nesil Yayınları Standı

Volkan Arslan
15.00 / İmza
Kalem Vakfı Yayınları Standı

Güray Süngü
16.00 / İmza
Dedalus Kitap Standı

Necip Tosun
16.00 / İmza
Dedalus Kitap Standı

Sedat Demir
16.00 / İmza
Dedalus Kitap Standı

Selvigül Şahin
16.00 / İmza
Okur Kitaplığı Standı

Prof.Dr. Adnan Demircan
16.00 / Söyleşi
“Hilafetin Hikayesi”
Seminer Salonu
17.00 / İmza
Beyan Yayınları Standı

ORGANİZASYON